УСБАЛО Проф. Бойчо Бойчев лого
УНИВЕРСИТЕТСКА БОЛНИЦА ПО ОРТОПЕДИЯ ГОРНА БАНЯ
Отзив 28.11.2025

Румяна Гърбева

Синът ми беше опериран в болницата тази седмица, Детско ортопедично отделение. Искам да благодаря на изключителните специалисти, които работят на това място, страхотни, усмихнати, изключително разбрани, внимателни, сърдечни Хора и Професионалисти! Благодаря им от сърце, желая им здраве, а на болницата пожелавам много излекувани пациенти!

Отзив 17.01.2026

Юлия Чавдарова

Благодарност с поклон 🙏
Искаме да изразим нашата най-искрена благодарност – от мое име и от името на сестра ми Соня Чавдарова – към д-р Павел Георгиев и целия екип на болница „Горна баня" УСБАЛО „Проф. Бойчо Бойчев" ЕАД.
Няма такъв лекар и няма такова отношение. Д-р Георгиев е не просто изключителен специалист с огромен опит, а човек с голяма душа. Начинът, по който се отнася към пациентите – с внимание, търпение, уважение и истинска човечност, е рядък и безценен. Такива трябва да бъдат лекарите. Той е пример за всички.
Благодарим от сърце и на целия екип, на отделението и на интензивното отделение – за грижите, доброто отношение и най-вече за високия професионализъм. Работят с отдаденост и спокойствие, което дава сигурност и доверие в най-трудните моменти.
Това доверие се печели само с професионализъм, човечност и сърце.
Благодарим ви!

Отзив 06.01.2025

Цветелина Сотирова

Изключително добри впечатления от отделението по Гръбначна хирургия. Професионално и сериозно отношение към работата, добра организация. Изключително приветливи, усмихнати, внимателни! Благодарим на д-р Кехайов, на анестезиолозите, на д-р Андреева и на целия мед. персонал, който се грижи за детето ни!

Отзив 19.11.2025

Димитрина Иванова

Детето ми беше оперирано в тази болница и мога да кажа само хубави неща. Отношението на доценти, доктори, сестри и санитари беше изключително добро. Беше ми обърнато внимание, с което престоят ми там беше много приятен и удобен. Благодаря ви много!